biuro@danceandfun.pl +48 790 644 730

Kilka słów o nas

allDance & Fun to dziecięca szkółka tańca i zabawy, stworzona przez absolwentów Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. Na podstawie zdobytej wiedzy i wieloletniego doświadczenia w pracy z dziećmi opracowaliśmy autorski program oparty głównie na nauce tańca, gier i zabaw ściśle powiązanych z muzyką. Nasza szkółka wyróżnia się pomysłowością, innowacyjnością i w pełni wykorzystanym czasem na nauce nowych form tanecznych.
Taniec to w pewnym sensie spędzanie wolnego czasu, to ruch, który daje dzieciom radość. Dla niektórych taniec jest wyładowaniem energii, dla innych przyjemnością. W naszym mniemaniu taniec jest możliwością odkrycia swoich zainteresowań, które w przyszłości mogą okazać się życiową pasja.
Nasze zajęcia pozytywnie wpływają na rozwój dziecka a co za tym idzie korzystnie oddziaływają na postawę ciała, kształtują rytmiczność , gibkość skoczność oraz koordynacje ruchową. Oprócz wymienionych cech motorycznych zajęcia w Dance & Fun gwarantują rozwój w sferze psychicznej. Dziecko uczy się systematyczności, zwiększa się jego chęć do nauki, ma lepsze samopoczucie i jest przyjaźnie nastawione do otoczenia.
Dzięki wyjątkowemu prowadzeniu zajęć przy nowoczesnej muzyce gwarantujemy dobrą zabawę!!!
Program zajęć dostosowany jest do wieku i możliwości uczestników. Na każdych zajęciach uczymy nowego układu choreograficznego a także wprowadzamy nieznaną im jeszcze dotąd zabawę. Czas na zajęciach upływa w miłej i koleżeńskiej atmosferze. Każdy tancerz otrzymuje koszulkę firmową i karty uczestnika. Organizujemy pokazy taneczne po których dziecko otrzymuje dyplom, medal i inne upominki. Na życzenie uatrakcyjniamy uroczystości szkolne, apele, choinki, przedstawienia, mikołajki, andrzejki. W ramach promocji organizujemy pierwszą bezpłatną lekcję z Dance& Fun, która ma na celu przedstawienie formy i charakteru prowadzenia naszych zajęć.

 

Opiekę nad dziećmi sprawują

Karolina

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie o kierunku wychowanie fizyczne, trenerka piłki nożnej w klubie FCB Escola Varsovia oraz instruktorka snowboardu.

Swój czas wolny spędza aktywnie uczestnicząt w różnego rodzaju szkoleniach i kursach z tańca i nie tylko. Jej ulobiony styl taneczny to hip hop.

Karolina jest osobą energiczną, kreatywną i  uśmiechnięta. Jest lubiana przez dzieci i świetnie się z nimi dogaduje przez co zajęcia z nią to sama przyjmeność.

 

Marta

Studentka II roku Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej o kierunku fizjoterapia.
Od dziecka zakochana w tańcu ludowym. Przygodę z folklorem rozpoczęła w przedszkolu tańcząc w Zespole Pieśni i Tańca „Podlasiacy”. Obecnie swoją pasję rozwija w studenckim Zespole Pieśni i Tańca „Podlasie”. Ma za sobą wiele koncertów w Polsce jak i za granicą. Swoją wiedzę pogłębia na licznych zgrupowaniach zespołu.

Uwielbia pracę z dziećmi i cieszy się możliwością przekazywania im pozytywnej energii wywołanej tańcem i zabawą. 🙂
Kochająca dzieci, uśmiechnięta, ciesząca się każdą chwilą i w pełni korzystająca z życia.

Aktywnie uczestnicząca w zwalczaniu stereotypów o osobach z niepełnosprawnością.

Jej zainteresowania poza tańcem to modeling, siatkówka oraz muzyka.

Malwina

Absolwentka AWF BP o kierunku wychowanie fizyczne oraz w porozumieniu z Polską Sekcją CIOFF kierunek taniec, instruktor fitness oraz korektywy i kompensacji.

Tańczy od 12 roku życia w różnych stylach między innymi: jazz, hip hop oraz 6 lat tańca w szkolnych grupach cheerleaders. Uczestniczyła w wielu szkoleniach oraz warsztatach, a także  w „9 Europejskim spotkaniu tanecznym” w Egurrola Dance Studio w Warszawie, w stylach: modern jazz dance, taniec klasyczny, jazz dance. 🙂

Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi nie tylko jako instruktor ale również jako opiekun na koloniach-półkoloniach.

Zainteresowania Malwiny to gimnastyka, kulturystyka, dietetyka.

Agata
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. Specjalistka z dziedziny korektywy i kinezygerontoprolilaktyki. Instruktorka fitness – nowoczesne formy gimnastyki oraz aqua fitness.

Swój wolny czas spędza aktywnie; interesuje się dietetyką, zdrowym stylem życia, muzyką i sportem. Jest cierpliwa, optymistyczna i sumienna.

Agata
Instruktorka Fitness, trenerka Lekkoatletyki

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego na dwóch kierunkach: Wychowanie Fizyczne oraz Turystyka i Rekreacja.
Od najmłodszych lat zajmuje się sportem, trenowała lekkoatletykę i gry zespołowe. Drugą pasją Agaty jest taniec, od kilku lat tańczy w Zespole Pieśni i Tańca „Podlasie”. Uczestniczka wielu kursów, szkoleń i warsztatów z zakresu Fitnessu i Tańca. Praca z dziećmi przynosi jej wiele radości i satysfakcji. Zaraża je swoim uśmiechem i pozytywną energią. Życzliwa, opanowana, zawsze gotowa do działania. 🙂

Ania
Taniec, gry i zabawy zespołowe

Ukończyła Akademie Wychowania Fizycznego z tytułem magistra. Od dziecka uwielbia sport, trenowała korfball a także była zawodniczką grupy cheerleaders. Uczestniczka wielu warsztatów tanecznych, gdzie opanowała różne techniki zawiązane z tańcem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z dziećmi bez problemu potrafi przekazać zdobytą wiedzę. Uwielbiana przez swoich podopiecznych. Specjalistka w dziedzinie tańca oraz rekreacyjnych gier i zabaw zespołowych. W pełni oddaje się swojej pracy i dzieciom ale zachowuje przy tym dyscyplinę i konsekwencje. Po zajęciach z Panią Anią dzieci wychodzą zawsze z uśmiechem na twarzy 😉

Judyta
Magister wychowania fizycznego

Absolwentka Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej, magister wychowania fizycznego. Od najmłodszych lat fascynuje się wieloma dyscyplinami sportu w szczególności:

  • Tańcem (instruktorka fitness)
  • Piłka Ręczna (instruktor piłki ręcznej)
  • Narciarstwem (instruktor narciarstwa jazdowego)

Bardzo lubiana przez dzieci. Charakteryzuje się pomysłowością w prowadzeniu zajęć, spontanicznością w działaniu .Znakomicie radzi sobie z różnymi wyzwaniami podczas pracy z dziećmi.Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi (wychowawca i kierownik obozów dziecięcych i młodzieżowych).

Maja
Instruktorka fitness

Kolejny niezastąpiony instruktor w naszej kadrze!

Uśmiechnięta, pełna optymizmu instruktorka fitness.

Od dziecka uwielbia tańczyć, a teraz będzie zarażać naszych młodych tancerzy swoja pasja. Jest instruktorką w Bialskim Klubie Fitness oraz  Aqua Fitness. Osoba doświadczona w pracy z dziećmi a Ukończyła dużą ilość kursów i szkoleń dotyczącą Tańca, Fitnessu i Dietetyki. Pełna pomysłów w prowadzeniu zajęć z dziećmi. Konsekwentna i opiekuńcza, lubiąca duże wyzwania.

Nie czekaj, zapisz swoje dziecko już teraz

Kadra Dance and Fun od dzisiaj zabiera się do ciężkiej pracy. Juz od września czekają na Was nowe układy i zabawy,
które na pewno sprawią Waszym dzieciom dużo frajdy!!!
Przejdź do formularza